fbpx

Cestujete rádi vlakem? Pak byste možná v budoucnu neměli minout Lipsko, kde mají nejlepší evropské nádraží. Vyplývá to z výsledků žebříčku European Railway Station Index 2021, který hodnotí největší železniční stanice na starém kontinentu. Rozhodujícími faktory jsou například množství obsluhovaných destinací, přístup na nástupiště nebo e stravovací možnosti.

Il centro di selezione dei consumatori del centro di scelta dei consumatori avrà un'ampia gamma di offerte e offerte di lavoro. „Stanice nabízí největší počet domácích destinací a mimo to množství obchodů a restaurací. Nádraží navíc využívá několik železničních společností, díky čemuž v naší top pětce vyčnívá,“ okmentovala společnost výsledek.

A due anni dal centro della città e Vídní, tretí příčku má londýnské St. Pancras, které žebříčku v minulých letech dominovalo. Il punto di partenza è l'Amsterdam Centraal e la Moskva Kazansky, o la città di Francoforte e Mnichově.

Il Centro per la scelta dei consumatori di Společnost è il centro di scelta dei consumatori, che è molto importante per le persone che ne hanno bisogno. La maggior parte dei nomi automatici non funziona e l'infrastruttura di rete. "Některá největší evropská nádraží jako například Paris Gare du Nord nebo Madrid Atocha se ani nedostala do top desítky, když je je řeč o zákaznické zkušenosti," uvedli autoři studio.

„Koronavirová krize značně omezila svobodné cestování v Evropě in na celém světě. Dlouhé jízdy vlakem se tak pro mnohé z nás staly pouhou vzpomínkou. Quando il postupuje postupuje očkování, máme důvod být ottimističtí, protože se nám zřejmě znovu poštěstí v létě cestovat. Náš index železničních stanic proto může být pro mnohé užitečný,“ uzavřela společnost.

Originariamente pubblicato qui.

Condividere

Seguire:

Altri post

Iscriviti alla nostra Newsletter

Descrizione
it_ITIT