fbpx

Často v Česku nadáváme na "ten zlý Brusel" a na to, jak "nikým nevolení úředníci rozhodují o tom, co se smí a co se nesmí". Jenže v praxi my, kdo se staráme o práva spotřebitelů, vidíme, jak to reálně champignon. Skutečně jsou tu úředníci s dost extremstickými návrhy. Mais il est vrai que l'Europe est dans l'état de l'objectif principal et qu'elle ne peut pas être utilisée.

Il est temps que la réglementation de l'UE soit prise en compte, car j'ai déjà essayé de l'utiliser. Mais je suis logique : jde ou zboží, které přichází na jednotný evropský trh, a platí, že abychom nemuseli mít sedmadvacet různých pravidel, je pro výrobce kdekoliv v Evropě lepší mít jedny platné všude. Nemuset se startat o různé typy registrací, regulací a požadavků.

Možná a pris překvapí, že jde o miliardy. Evropské země patří k předním světovým productentům těchto olejů. Dvěma nejvýznamnějšími příklady jsou Bulharsko, kde se vyrábí světově proslulý růžový olej z údolí Kazanlak a jehož vývoz činí 92 milionů eur, a Francie, která je třetím nejv Il s'agit d'un montant de 458 millions d'euros.

Il s'agit d'un producteur très expérimenté, mais je pense qu'il est nécessaire d'acquérir des connaissances européennes à travers le produit cosmétique, car il est essentiel que l'huile soit essentielle. À 992 dérivés, l'huile essentielle est la solution idéale pour appliquer un shampooing, un déodorant et un produit cosmétique qui vous permettra de le faire. L'objectif est que le produit cosmétique soit le plus approprié pour un objet de 33 millions de couronnes.

L'agence européenne de produits chimiques (ECHA) est en charge de la distribution de produits cosmétiques. L'ECHA s'est engagée à prendre des mesures absolues en ce qui concerne la nécessité de procéder à des tests hypothétiques en laboratoire. L'essentiel de l'huile de jednoho pytle est le potentiel de nebezpečnými umělými latkami.

Le Parlement européen měl ale jiný názor. Začátkem října přijal nové právní předpisy, které mění statut esenciálních olejů v ramci celoevropských pravidel pro klasifikaci, označování a balení látek a směsí. Místo omezujícího přístupu byrokratů parlament seznal, že zcela přírodní a bezpečné extrakty budou zařazené do kategorie látek přírodního a botanického původu a nikoli v jednom nařízení s Organickými insecticidey, kam op ravdu nepatří.

Lekcí z celé kauzy je nekolik. Zaprvé, je dobree, že europoslanci dbají na zájem svých voličů především v době, kdy opravdu není zájmem kohokoli zvyšovat životní náklady lidí, což je obvykle vedlejší účinek jakýchkoli omez ujících ustanovení v evropské nebo národní legilativě. Díky této "drobné" změně Evropského parlamentu si celé odvětví ekonomiky polepší ou stovky millionů eur.

Schválením v Evropském parlamentu to ale nekončí. Avec une nouvelle législation en vigueur, je peux avoir la possibilité d'unir la Rada Evropské à l'Evropská Komise contre les ramci takzvaného interinstitutioncionálního trialogu, qui mezi sebou evropské orgány uzavírají potřebné kompromisy. Je zásadní, aby členské státy měly primárně na paměti náklady, které regulace přináší nakonec spotřebitelům azily si je snížit co nejvíce.

Il est possible que Tom ait pris la décision démocratique de s'engager dans la voie de la coopération, en s'appuyant sur l'ECHA qui s'est engagé dans une démarche absolue pour l'avenir. Il s'agit d'une analyse approfondie. Il existe déjà un empirique à Tom, qui s'intéresse à la vie et à la promotion de l'agence par l'État de la région. La politique pak budou mít mě práce v přípravě législativement av opravování chyb úředníků.

Publié à l'origine ici

Partager

Suivre:

Plus de messages

Abonnez-vous à notre newsletter

proche
fr_FRFR