fbpx

Galbūt è pirmo žvilgsnio ši frazė gali būti priimta nerūpestingai: „na, ir kas?“ Žinoma, gal ir nieko blogo. Juk būtent dėl to gauname pasiūlymus, kurie kur kas aktualesni. Surinkti duomenys suteikia galimybę paslauga džiaugtis nemokant papildomos naudojimosi kainos. Tačiau lazda turi du galus; didėjantis duomenų surinkimo kiekis atneša ir tam tikras rizikas.

L'apibrėžia di Žmogų non vien jo asmens kodas, jis yra savimi, non turi tam tikrą identitetą. Asmeniniai duomenys netskiriama to dalis, jie atskleidžia žmogaus charakteristiką ir ją iliustruoja. Si informacija gali būti itin vertinga tiems, kurie turi nebūtinai pačius geriausius tikslus. Sono stati visti molti anni fa i vecchi JAV presieduti da Donaldo Trumpo e hanno studiato la tecnologia della Brexita. Surinkti duomenys gali padėjo paveikti rinkimų rezultatus.

I contatti per i prodotti di questi prodotti sono personalizzabili in modo individuale quando si tratta di titoli informativi "getus", che hanno un titolo specifico di informazioni, che le mamme patinka, o non lo fanno, devono fare i conti con il reikėtų žinoti. Taip pat kiekvieną dieną tarptautinėje erdvėje girdima apie naujas tapatybės vagystes bei finansinius nusikaltimus. Atsakomybė dažnai krenta „paslaugos“ davėjui. Blogiausia, kad verslas ne visada pasirūpina savo vartotojų apsauga ir sukuria galimybę įsilaužėliams patekti į "duomenų namus" per galines duris.

A causa di incidenti e disavventure, quando due o più saugumi o privati non sono in grado di pagare le spese di spedizione e di acquisto, è possibile ottenere un buon funzionamento dei loro meccanismi di vendita effettivamente al papildomų teisinių priemonių. Protingos politikos atsakas – neišvengiamas. Taigi, kyla klausimas, kaip tobulinti jau esamą tvarką?

Blogiausia, kad verslas ne visada pasirūpina savo vartotojų apsauga ir sukuria galimybę įsilaužėliams patekti į "duomenų namus" per galines duris.

Sprendimai

Nėra vieno sprendimo, kuris užtikrintų duomenų apsaugą. Tačiau galimos skirtingos politikos pasiūlymų kombinacijos. Neseniai atliktame Consumer Choice Center tyrime buvo išskirti trys esminiai elementai: griežtesnė teisinė atsakomybė, papildomi sertifikavimo kriterijai bei draudimai, susiję su kilmės šalimi.

Pažeidimai įvyksta, nes, dažnu atveju, atsakingi asmenys nesielgia taip, kaip nurodyta teisės normose. Non c'è nessun dispositivo meccanico che funzioni, kurie turėtų tai užtikrinti, akivaizdu, e non c'è nessuna efficacia nell'arba užtektinai nekonkretūs. Tiek ES, tiek nacionalinės elektroninio saugumo taisyklės paprastai konkrečių priemonių nereikalauja apart "tinkamų priemonių".

ES lygmenyje turėtų būti priimamos papildomos taisyklės, kurios užtikrintų vartotojų apsaugą programinės įrangos naudojimo, pardavimo ar perpardavimo kontekste, kai tai susiję su duomenų apsauga. Svarbu, kad visi papildomi techniniai standartai būtų neutralūs, visai kaip ir pati technologija, neturėtų būti reikalaujama naudoti specifinius tam tikrus paslaugų producttus, nes tai sukeltų kliūtis naujiems rinkos žaidėjams, inovacijų plėtrai.

Taip pat svarbu įsivesti tam tikras saugumo lubas ir grindis, mechanizmą, kuriuo vadovaujantis atsakomybė būtų sumažinta arba pašalinta. Jau dabar egzistuoja ES Kibernetinis aktas, remiantis jo nuostatomis galima būtų sukurti papildomus reikalavimus.

Non c'è nessun dispositivo meccanico che funzioni, kurie turėtų tai užtikrinti, akivaizdu, e non c'è nessuna efficacia nell'arba užtektinai nekonkretūs.

Anksčiau paminėti draudimai pagal kilmės šalį turėtų būti paskutinė priemonė. Dėl tam tikrų priežasčių galima manyti, kad kai kurios ES vyriausybės daro teisinį ar neteisėtą spaudimąčioms įmonėms, skatindamos įtraukti programinės įrangos pažeidžiamumą, kuris gali būti panaudotas atriausybių. Tai vėliau gali būti naudojama kaip didmeninių draudimų pagal kilmės šalį pateisinimo priežastis. Tokio tipo draudimas tikėtinai naudingi vartotojams nebus. Antra vertus, nerandant kito veiksmingo sprendimo ir nerandant aiškių sprendimų, šis pasiūlymas galėtų būti priimtinas.

Asmens duomenų, privatumo srities reglamentavimas turėtų būti grindžiamas ne vien ekonominėmis laisvėmis, bet ir tam tikra žmogaus teisių apsauga. Juk Lietuvos Respublikos Konstitucija įtvirtina asmens teisę į privateumą ir orumą. Akivaizdu, kad diėjant asmens duomenų reikšmei, ši sritis reikalauja tinkamesnio reglamentavimo, kuris užtikrintų žmogaus teises, tačiau taip pat ir nesužlugdytų inovacijų plėtros.

Originariamente pubblicato qui

Condividere

Seguire:

Altri post

Iscriviti alla nostra Newsletter

Descrizione
it_ITIT