fbpx

Ми звикли до різноманітних рейтингів найкращих авіакомпаній чи аеропортів. А ось на залізничному транспорті їх значно менше. Хоча і ним користуються мільйони пасажирів. Pour cela новий рейтинг найзручніших для пасажирів залізничних вокзалів Європи.

Новий рейтинг підготувала організація Centre de choix des consommateurs, яка займається захистом інтересів споживачів. До нього включені 50 найбільших залізничних станцій Європи. Остаточне місце в рейтингу визначалося за багатьма показниками, наприклад, за чисто тою, завантаженістю платформ, кількості пунктів призначення, ресторанів та магазин ів, конкуренції між компаніями-перевізниками, наявності кімнати відпочинку першо го класу тощо.

Index des gares

St. Pancras International

Перше місце в цьому рейтингу зайняв залізничний вокзал St. Pancras International в Лондоні. Entre 116 et 139 mois. Centre de choix des consommateurs вність міжнародних напрямків допомогли йому здобути лідерство. Вокзал відкрився ще в 1868 році. Поряд з колишнім гранд-готелем Midland архітектури та одна з найелегантніших станцій світу. St. Pancras International pour la Midland Railway Company et pour la compagnie de chemin de fer de Midland. ії, вказується на сайті вокзалу.

Gare centrale de Zurich

Трохи менше балів – 111 – набрав Gare centrale de Zürich. Це найбільший залізничний вокзал Швейцарії. Звідси можна подорожувати як самою Швейцарією, так і до Німеччини, Італії, Авст рії та Франції. Обслуговуючи до 2915 поїздів на день, Zürich Central Station є одним з найбільш завантажених залізнич них вокзалів у світі. Він складається з декількох рівнів – з платформами як на землі, так і під нею. Вони пов'язані між собою підземними переходами та торговим центром.

Gare centrale de Leipzig

Jusqu'à la gare centrale de Leipzig, jusqu'en 1915. Це одна з найбільших залізничних станцій Європи за площею. Вокзал має 19 надземних платформ, розміщених під шістьма залізничними навісами, б агаторівневий зал з високими кам'яними арками та фасадом довжиною 298 метрів. На місці закритої колії №24 знаходяться кілька історичних локомотивів Deutsche Reichsbahn. Станцією оперує DB Station & Service (дочірня компанія Deutsche Bahn).

Rome Termini

Найпівденніший вокзал з рейтингу – Roma Termini – зайняв четверте місце. Це найбільша італійська залізнична станція. Її назва походить від району, де вона розташована. В свою чергу, він отримав назву від терм (громадські заклади для миття та водни х процедур у Стародавньому Римі) Діоклетіана, які розташовані через дорогу від головного входу до вокзалу. Roma Termini має регулярне залізничне сполучення з усіма великими італійськими містами, а та кож щоденні міжнародні рейси до Мюнхена, Женеви, Відня. На станції розташовані 33 платформи. На площі Piazza dei Cinquecento перед вокзалом знаходиться головна автобусна станція міста.

Gare centrale de Munich

Gare centrale de München. Це одна з трьох станцій Мюнхена, яка має міжміське сполучення. Інші – München Ost à München-Pasing. На München Central Station розташовані 32 платформи. Також під землею знаходяться платформи метрополітену і міської електрички. Plus d'informations en 1839 році. На нинішньому місці вона відкрита в 1849 році. Вокзал неодноразово перебудовували, в тому числі після сильних пошкоджень під ча с Другої світової війни.

Gare centrale de Hambourg

Gare centrale de Hambourg à partir de 1906. Щодня в середньому ним користується 550 тисяч пасажирів. Gare centrale de Hambourg є наскрізною станцію з острівними платформами. Вокзал є одним з головних транспортних вузлів Німеччини, який поєднує міжмісь кі маршрути Intercity Express з міськими метрополітеном та електричкою. На північній стороні будівлі вокзалу розташований торговий центр. Станція знаходиться під управлінням DB Station & Service.

Gare centrale de Berlin

Gare centrale de Berlin pour la gare centrale de Berlin le 26 juillet 2006. Він розташований на місці колишньої залізничної станції Lehrter Bahnhof. Довжина вокзалу становить 430 метрів, un деяких платформ – 80 метрів. Станція знаходиться під управлінням DB Station & Service.

Milano Centrale

Головний міланський залізничний вокзал Milano Centrale є другим найбільшим за пасажиропотоком вокзалом Італії. Офіційно відкритий в 1931 році, щоб замінити старий центральний вокзал, побудова depuis 1864 jusqu'à. Milano Centrale має високошвидкісне сполучення з Турином, Венецією, Вероною, Болоньєю, Римом, Неа полем та Салерно. Крім того, звідси можна відправитися до Берна, Лугано, Женеви, Цюріха, Парижа, Від ня, Марселя, Мюнхена. Станція також поєднана з міланським аеропортом Мальпенза потягом Malpensa Express. Вокзал має 24 jours.

Moscou Kazanski

Московський залізничний вокзал є одним з дев'яти залізничних терміналів Москви. Звідси потяги відправляються, головним чином, на схід та південний схід. Будівництво станції закінчилося в 1940 році. Будівля вокзалу нагадує дозорну вежу Сююмбіке в Казанському кремлі.

Gare centrale de Francfort

Gare centrale de Francfort à partir de 1888 heures. Через своє розташування посеред Німеччини та використання транспортного вузла для подорожей на великі та короткі відстані, Deutsche Bahn вважає його найбільш важливою станціє ю в країні. De 340 à 290 pour 290 гів. Кожного дня Gare centrale de Francfort користуються 450-460 тис. пасажирів.

Partager

Suivre:

Plus de messages

Abonnez-vous à notre newsletter

proche