fbpx

КИЇВ. 19 de abril. УНН. Незабаром Україна отримає шанс збільшити експорт курятини в Європу. Це станеться, якщо Європарламент схвалить домовленість сторін про зміну угоди про зону вільної торгівлі . Від позитивного рішення ЄП виграє європейський споживач, який отримає великий вибір продукту за низькою ціною. Про це заявила представник “Центру вибору споживача” (Centro de Escolha do Consumidor) Марія Чапля, передає УНН з посиланням на Comida e Bebida Internacional.

Згідно з попередньою угодою, Єврокомісія планує збільшити імпортну квоту на українську курятину – з 20 тис. тонн до 70 тис. тонн в рік, нагадала Чапля.

“Em caso de dúvida, що цифри здаються багатообіцяючими, малі тарифні квоти по своїй суті шкідливі і обмежують вибір споживачів. Обмежуючи кількість імпорту курячої грудки, що надходить на ринок ЄС, ЄС створює спотворення на ри нку, що призводить до зниження добробуту споживачів.

Простіше кажучи, вільна торгівля – це обмін, який дозволяє кожній стороні використовувати свою перевагу і отримувати вигоду з переваги іншої”, – заявила вона.

Вигоду від збільшення імпортних квот отримають європейські споживачі, говорить Чапля.

“Європейські споживачі можуть отримувати значно більший запас курячих грудок за нижчою ціною”, – наголошує вона.

Consulte Mais informação aqui

Compartilhar

Seguir:

Mais postagens

Assine a nossa newsletter

Role para cima
pt_BRPT