Оeux ження досту comprends Веййнг шляхом піднятя°т ццзних податв зробть гше е для Всі зз. Шшшлл х..
Інноваційний характер вейпінгу дозволив йому швидко набути популярності серед кув. У той же час, оскільки це відносно нова технологія, вона була сприйнята з підозрою по всьому світу, зокрема в Європейському Союзі. Україна – не виняток. З 1-го січня 2021-го року, для електронних сигарет вводиться окрема товарна підгрупа і встановлюється ставка акцизного податку на рівні 1456,33 грн за 1 тис. en 2021 sur. Щорічно ця ставка буде підвищуватись на 20% до рівня 2516,54 грн за 1 тис. jusqu'en 2024 sur.
Останнім часом все більше анти-вейпінгової критики зводиться до того, що вейпінг сприймається як спосіб заманити споживачів до традиційного куріння. Однак, це не так. Чим бллше ми оeux Ми знаєє достатньо про Веййінг, щоб підтримати його на державному рівні, аоге обклаvrir Âааткаmine.
Останнє дослідження дослідження про боротьбу з тютюнопалінням та здоров'ям (ASH) у Великобританії зазначає, що “лише 0,3% тих, хто ніколи не палить, є вейперами (що становить 2,9% вейперів)”. Отже, не мжна довести еект достуration д і кріння через Веййіeі і і багатооосліжень показю пртоожнillage. Наприклад, рівень куріння у Великобританії – де державні органи охорони здоров'я заохочують вейпінг як спосіб кинути курити – є найнижчим ніж коли-небудь, і немає жодних ознак того, що вейпінг збільшує рівень куріння.
Більше того, у країнах, які підтримують вейпінг, помітно зменшилась кількість курців порівняно з країнами, що обрали шлях зарегулювання сфери. Одним із останніх прикладів є Австралія, яка дуже вороже ставиться до вейпінгу. Такий підхід має наступні наслідки: боротба з курінням там набагато менш успішна, ніж у Сполучених Штатах, або Великобританії, які є вейп-дружніми країнами. У Великобританії сьогодні курять приблизно на 25% менше людей порівняно з 2013-го роком, тоді як у США спостерігається зменшення на 24%. Il s'agit de в Австралії спостерігалося pour 8%.
Співвідношення між впровадженням та популярністю вейпінгу, та зниженням рівня паління свідчить про те, що вейпінг є важливою інновацією, яка допомагає людям кинути палити. Звіт Національної академій наук, техніки та медицини США за 2018-ий рік. виявив, що рвень кріння загалом ззеншився швидше, окілкки Вййннг ств біл поміттии у у у с сочених шаахххх.
Інше досілдження проведене в Англії в 2015-ому році свідчить про те, що вейпінг є на 951 TPT менше шкідливим, ніж традиційний тютюн, і, таким чином, вейпінг рекомендують як спосіб боротьби з курінням у Великобританії. Більше того, вейпінг там навіть пропонують в лікарнях. Франція, Канада та Нова Зеландія послідували цьому прикладу.
Важливо пам'ятати, що попит на сигарети сам по собі є нееластичним, і такі заходи, як заборона реклами та акцизні податки не є ефективними у боротьбі з курінням. Навпаки, вейпінг служить рятівною альтернативою, яка надає курцям можливість зменшити ризики, пов'язані зі здоров'ям, і врешті-решт кинути палити.
Фективність електронних сигарет я засобу для відови Ві кріння незаперечна, оіллкккннаоооаminéve Осанні тенденцц, що прагнуть представититиелектрон les цигарки як пелектронн цц царки як першй крок до кріннняve п пeолісчними. Електронні сигарети допомагають кинути курити, а тому обмеження доступу до вейпінгу шляхом підняття акцизних податків зробить тільки гірше для всіх, але в перше чергу для хронічних курців.
Publié à l'origine ici.