fbpx
Pravda

Dojmy cestujúcich, preplnenosť nástupísk, čistota, dostupnosť z mesta, počet priamych spojení – to sú kritériá, na základe ktorých vybral Consumer Choice Center 50 najlepších európskych železničných staníc.

N / a umiestnenie stanic v rebríčku mala vplyv aj dostupnosť služieb hromadnej dopravy, konkurencia vlakových spoločenia, kvalita reštaurácií e obchodov na stanici, zrozumiteľnosť e prehľadnosť značenia, priemerný počet štrajkových dní, salóniky prvejstup.

Voy všetkých týchto hľadiskách vyšla najlepšie stanica St. Pancras International contro Londra. La maggior parte delle persone non è in grado di risolvere il problema, quindi è possibile creare un'ampia gamma di contatti e contatti.

Na druhom mieste sa umiestnila stanica vo švajčiarskom Zurigo e na treťom vlaková stanica v Lipsku. Štvrtá je rímska Roma Termini. Na piatom až siedmom mieste sú nemecké stanice – mníchovská, hamburská a Berlínska.

Milano Centrale si vyslúžilo ôsmu priečku, nasleduje moskovská Kazanská e hlavná stanica vo Frankfurte.

Celkovo si najlepšie v rebríčku viedlo Nemecko, tamojšie stanice obsadili polovicu z prvej desiatky miest, a to najmä vďaka nízkemu počtu štrajkových dní, početným spojeniam s ďalšími destináciami, dobrej dostupnosti pre cestujúcich na invalidných vozíkoch a rôznym nákupným možnostiam, ktoré uľahčujú čakanie.

Indice completo europskych železničných staníc si môžete pozrieť tu.

Originariamente pubblicato qui.

Condividere

Seguire:

Altri post

Iscriviti alla nostra Newsletter

Descrizione
it_ITIT