fbpx
Pypnka rubryka

Кордони закриваються, літаки скасовують рейси, а заводи призупиняють діяльність. Вчені та лкарі працюють над тестаomin Коронавірус може бути одним з найбільших випробувань, з якими людство стикалися за останні десятиліття, але він не буде останньою загрозою яку нам потрібно перемогти. Саме тому настав час звернути увагу на напрацювання біонауки та дозволити застосування методів гені.

Длebre звичайної юдини весь хайп навколо технологчного прогресу м. Мені осбисто знадобило lugar бато читати, щоб пати розеіime, яі м.

Давайте спочатку розглянемо чотири найпоширеніші способи зміни генів рослин чи тварин:

Doctor Ікс – Мутації самі по собі просто трапляються регулярно в природі. Саме таким чином деякі амінокислоти призвели до виникнення людини мільярд років пізніше. Біологічна еволюція може відбутися лише завдяки мутаціям. Мтац в природ в в quedneвваюeccion ви Cómo Для читачів коміксів, люди-X мають мутації які у більшості випадків сталися випадково.

Халк – Мутація через опромінення (мутагени): Один з найпоширеніших способів маніпулювання насінням – це піддавати їх радіації та сподіватися на виникнення позитивних мутацій (наприклад, більшу стійкість до шкідників). Цей метод є дуже поширеним з 50-х років минулого століття, однак є дуже неточним підходом, який має на меті зробити посіви більш стійкими або приємними. Позитивний результат вимагає тисяч спроб. Цей метод широко застосовується та законний майже в кожній країні. У світі коміксів Халк – хороший приклад мутацій, викликаних радіацією.

Людина-павук - генетично мдифковані оаан зеи (трансенні гм): процедура створен entender У більшості випадків посіви ГМО ін'єктуються білком іншої рослини або бактеріями, що змушує урожай швидше рости або бути більш стійким до певних захворювань. Іншш прикetro sea мна побачити при хрещваннís л л з рибою тилап ї завnibilidad чч. Ююдина-павук укшена павукояidamente рапто,000 яка ззллonc.

GATTACA / Гнів Хана – редагування генів (ножиці): останній і найточніший спосіб зміни генів організму – так зване реднв. На відміну від традиційних ГМО, гени не імплантуються з іншого організму, а змінюються всередині організму завдяки точному методу або дезактивації певних генів, або їх додаванню.

Це можна зробити навіть у дорослих людей, які живуech, що є бєое длс, хтржonc. Ми здатні «відновити» гени в живих організмах. Редагування генів також в тисячі разів точніше, ніж просто бомбардування насіння радіацією. Де tiX застосован приклаood дезактивац гена, віовís ннatuor Існує кілька методів, які цього досягають. 

Однією з найпопулярніших в наші дні є так званий CRISPR Cas-9. Ц н ножниц ц ”є зазвичай перепрогра,000p. Багато науково-фантастичних романів і фільмів показують майбутнє, в якому ми можемо деактивувати генетичні дефекти і вилікувати людину від страшних захворювань. Деякі приклади історій, в яких використовувались подібні до CRISPR методи, – це фільми, такі як GATTACA, Зоряний шлях: Гнів Хана, або серіал Expanse, в якому редагування генів відіграє вирішальну роль у вирощуванні сільськогосподарських культур у космосі.

Яке відношення це має до коронавірусу?

Біологи-синтетики почали використовувати CRISPR для синтетичного створення частин коронавірусу, намагаючись запустити вакцину проти цього захворювання легенів і зможуть дуже швидко його масово виробляти. У поєднанні з комп'ютерним моделюванням та штучним інтелектом найкраща конструкція такої вакцини розраховується на комп'ютері та потім синтетично створюється. Це прискорює розробку вакцини і скорочує її з роками до лише місяців. Регуляторні органи показали, що в кризові періоди вони також можуть швидко затвердити нові процедури тестування та вакцинації, які зазвичай потребують років назад та назад з такими агенціями, як Міністерство Охорони Здоров'я?

Серед іншого, CRISPR дозволяє “шукати” конкретні гени, також гени вірусу. Завдяки чому стало можливим створення створити швидких та простих процедур тестуванрня пацієнатів кінтів кінтів

Зрештою, редагування генів може дати нам можливість підвищити імунітет людства, змінивши наші гени та зробивши нас більш стійкими до вірусів та бактерій.

Коронaвірус – це не остання криза

Хоча коронавірус є своєрідним екзаменом для сучасного суспільства, ми також повинні усвідомлювати, що він не буде останнім збудником, який може вбити мільйони. Якщо нам не пощастить, корона може швидко мутувати і з ним стане важче боротися. Наступні небезпечні віруси, грибки чи бактерії, ймовірно, не за горами. Отже, нам потр іно п itivamente

Наразз чимало танини і навіть пр ochib забiscere. Нам потрібно переосмислити нашу неприязнь до генної інженерії та прийняти її. Постійна боротьбa з новоявними хворобами потребує сучасних відповідей.

Publicado originalmente aquí.


Compartir

Seguir:

Más publicaciones

Suscríbete a nuestro boletín

Vuelve al comienzo
es_ESES