fbpx

Восьмого січня, під кінець різдвяних свят, в Україні почався другий локдаун. Постановою Кабінету Міністрів від 9-го грудня 2020-го року було встановлено перелік обмежувальних заходів на період локдауну, серед яких, наприклад, заборона діяльності кафе, барів, та ресторанів та різного роду закладів культури та спорту.

Онак, найículoл контрtiment. Тобто під час локдауну українські споживачі не можуть купити товари, які не відносяться до продуктів харчування, лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни, засобів зв'язку, ветеринарних препаратів, кормів.

«Для мене знайомство з новими правилами локдауну почалось дуже несподіано в магазині АТБ, коли я побачила такі товари, як колготи, сміттєві пакети та освіжувачі повітря заклеяними стрічкою. Звичайно, український уряд не є інноватором, адже схожі заборони існували або досі існуютвь во Ж й. Але, як завжди, ми взяли те, що роблять розвинуті країни і спаплюжили це», — коментує менеджер з досліджень Consumer Choice Center Марія Чапля.

Кр іаклад харчваículos і кльтури які і так зазнали бато зби Podría Сама по собі ситуація з неможливістю купити ті самі мішки для сміття є просто абсурдною, адже саме продукти харчування є зазвичай причиною довгих черг, а не колготи чи книжки. Тобто, лкдаун б'є по вибору меншості соживачв, якisc. Чи є це справедливо? Hola. І, напевно більше до теми, чи сприятиме це якось покращенню ситуації з ковідом? Ні.

«Якщо коротко, т цнн сн — - сб'єктивна, а тм т т, в, що дòннннentaror Навіт в час ков у держава не має права визначати, що має м м б.

«Локдаун в Україні є економічно невиправиданим, а тому абсолютно недоцільним. Як раніше було підраховано міністерством економіки, в місяць підтримка підприємців в галузях, по яких б'є локдаун обійдеться нашій державі в близько 20 млрд грн. Як для економіки, яка розвивається, це дуже велика сума, яка рано чи пізно транслюється в великі податки для середньостатичних українців та малого бізнесу. Таким чином, погіршуючи стан речей ще більше і зменшуючи економічну свободу яколї і так ем. Зупиніть локдаун, врятуйте вибір споживачів і малий бізнес», — підсумувала Чапля.

МІСЬКА ВЛАДА

Думки щодо запровадження локдауну серед місцевої влади розділилися.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який торік запам'ятався своїм бунтом проти центральної влади, що запроваджувала карантин, пообіцяв після різдвяних свят розібратися з додатковими обмеженнями.

«Уряд запроваджує жорсткий локдаун. Але мені здаєтьeche, що йо mec, наículos які супермаркети працюватимуть, а які — ні. Тому що виходить так, органи місцевого самоврядування знову повинні на себе брати і вирішувати. На тлі нинішнього зниження кількості хворих, я вважаю, що запровадження жорсткого локдауну че че. У черкасах неéfalo великого скуення юonc

У коментарі медіа міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, який ран ше вир знiterato неззoncю жорстnoatueph.

«Те, що не забороняє урядова постанова, працюватиме у місті. Це — громадський транспорт, різдвяний каток, дитячі садочки та інше. Що стосується роботи непродуктового ринку, то, на жаль, своїм рішенням ми не можемо нічонти відми. Раніше намагалися щось роботи, але були заведені кримінальні справи і доводилося закривати ровио. Тож під час цього локдауну нікого не наражатимемо на небезпеку. До речі, на рівні Асоціації міст України не погоджувалося рішення запровадження посилено. Взагалі я проти посилення карантинних обмежень у нинішніх умовах. Адже в Івано-Франківську різко зменшилася «ковідна» статистика. Primero, 5 años y más de 16 años de experiencia Covid-19. Це дуже мало, оскільки був час, коли за добу виявляли 450-500 хворих з коронавірусом», — зазнаінив.

Марц нкв додав: на 1 грунiter 2020 року юджет іванофранкisar

БІЗНЕС

«Карантин 2020 частково вже загартував український бізнес та підготував нас до нових реалій. Ми розуміємо, що завдання номер один для всіх лідерів — забезпечити безпечні умови праці для своїх співробітників, частково перевести процеси в онлайн та стартувати робочий рік» — коментує бізнесмен Василь Хмельницький.

Вн ради regalo «Якщо ви орієнтовані на імпорт — намагайтесь знайти українські аналоги. Їх немає? Якщо є попит на ринку на цей товар, для вас це хороша можливість самому почати його виробляти»? — говорить Хмельницький.

«Робіть усе можливе, аби зберегти та мотивувати вашу команду. Люди — головне в бізнесі. Домовтесь про зменшення оплати на період карантину але компенсуйте різницю, коли все налагодиться І уникайте песимістів, які постійно скаржаться на карантин та кризу, ваш успіх залежить і відо на. І, найголовніше, що б не відбувалось — будьте завжди чесними та відкритими, дотримуйтесьв 'ябов. Зі співробітниками, партнерами, кредиторами. Карантин пройде, а репутація залишиться», — резюмує підприємець.

Publicado originalmente aquí.

Compartir

Seguir:

Más publicaciones

Suscríbete a nuestro boletín

Vuelve al comienzo